NOCLEG W MIEJSCU WYDARZENIA "SOL Y LUNA RETREAT CENTER"

Wyobraź sobie, że znajdujesz się na gorącej wulkanicznej rajskiej wyspie, pod słońcem Afryki, w ponad stuletniej odrestaurowanej rezydencji w stylu kolonialnym, z pięknym tarasem widokowym na dachu, z którego rozciąga się panoramiczny widok na okolicę, wulkan El Teide i ocean, z urokliwym patio i klimatycznym wnętrzem, otoczonej egzotycznym ogrodem pełnym kolorowych kwiatów i motyli, położonej w centrum plantacji bananów, w miasteczku Puerto de la Cruz. 

Dzień i noc wyznaczają tu dla ciebie, zgodnie z naturalnym rytmem, wschody i zachody słońca. 

Nocą możesz podziwiać gwiazdy i spać skąpany/a w świetle księżyca. 

Codziennie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do snu wieczorami kołysze delikatnie szum oceanu. 

Rezydencja Sol y Luna to położona na malowniczym wzgórzu, stuletnia dwupiętrowa willa w stylu kolonialnym, zaledwie 10 minut spacerem do centrum miasteczka Puerto de la Cruz i plaży, jednak na tyle daleko, że jest oazą ciszy i spokoju pośrodku plantacji bananów. 

Dom otoczony jest pięknym egzotycznym ogrodem, posiada zadaszone patio i taras widokowy na dachu, dwie duże, w pełni wyposażone kuchnie, po jednej na każdym piętrze, przestronne pokoje dla gości są dwu – i trzyosobowe wraz z 4 wspólnymi łazienkami.

Na terenie ośrodka znajduje się magiczny sklep z kamieniami, kryształami, olejkami, kadzidłami, kartami i mała księgarnia.

Adres: Camino Cordobés 18, 38400 Puerto de la Cruz, Tenerife, Canary Islands, Spain

UWAGA! ilość miejsc ograniczona. 

Obiekt posiada 14 miejsc noclegowych. 

Sol y Luna Retreat Center

ALTERNATYWNE MIEJSCA NOCLEGOWE W POBLIŻU