You are currently viewing Przebudzenie Twórczej Mocy

Przebudzenie Twórczej Mocy

Jeśli chciałbyś się otworzyć na zmianę, połączyć ze swoją intuicją i w końcu jej zaufać… jeśli pragniesz poczuć swoją moc tworzenia własnej rzeczywistości, kreatywność, sprawczość… i dostać narzędzia, dzięki, którym wcielisz to w życie… To mamy dla Ciebie wyjątkowe warsztaty! Czeka Cię na nich Osobista transformacja i malowanie intuicyjne, praca z oddechem i medytacja.

Poprowadzi je Kamila Kamińska, która od wielu lat pracuje z ludźmi, ich umysłami i ich potencjałem. Sama od ponad 20 lat pracuje z umysłem za pomocą medytacji, wglądu i pracy z energią. Studiowała fizykę i lubi także wiedzieć, jak wyjaśnia to nauka. Dlatego jej warsztat będzie zawierał sporą dawkę wiedzy z dziedziny neuronauki.

Energia w nas

Każdy z nas posiada energię i moc. Dzięki nim kreujesz swój świat. Czy jesteś tego świadomy, czy też nie, każdego dnia tworzysz swoją przyszłość za pomocą myśli, słów i działań.
Twoje zewnętrzne życie jest odzwierciedleniem życia wewnętrznego. Jeżeli nie podoba Ci się to, w jaki sposób toczy się Twoje życie, pragniesz zmiany, marzysz o innym życiu. Chcesz, żeby było inaczej. Ale nie zmieni się nic na zewnątrz, dopóki nie zmienisz swojego wewnętrznego świata.

Wszystko jest energią. Ty zanurzony w tej energii wibrujesz w określony sposób, a świat wokół Ciebie dostosowuje się do tej wibracji. 
Łatwo to dostrzec na prostych przykładach: jeśli od rana masz zły humor, spotkasz niemiłych ludzi, Twój pociąg się spóźni, a samochód ochlapie Cię wodą z kałuży. I wszytko będzie się źle układać… dopóki nie zmienisz swojego humoru.
Z kolei jeśli jesteś w dobrym humorze i wibrujesz radością, ludzie się do Ciebie uśmiechają, spotykają Cię same mile rzeczy, dosłownie otrzymujesz prezenty z przestrzeni.

Oto najprostsze przykłady, których na pewno doświadczyłeś wiele razy w życiu. Twoja wibracja przekłada się dosłownie na wszystko.

Oto najprostsze przykłady, których na pewno doświadczyłeś wiele razy w życiu. Twoja wibracja przekłada się dosłownie na wszystko.
Jeżeli skupiasz się na pieniądzach, ale na rachunkach i strachu, że nie będziesz mieć wystarczająco pieniędzy, żeby je opłacić, faktycznie tak się stanie a na domiar złego popsuje Ci się samochód i będziesz musiał ponieść jeszcze większe koszty.

A może chcesz znaleźć miłość? Cały czas szukasz i rozpowiadasz wszystkim dookoła, że nie możesz spotkać na swojej drodze nikogo, z kim mógłbyś się związać. Wysyłając taką wibrację braku trwasz w samotności a Twoje związki są krótkie i niesatysfakcjonujące.

Kiedy chcesz zmienić swoje życie, jedynym sposobem, żeby to zrobić jest osobista transformacja, zmiana energii, którą emanujesz przez cały czas…

Oznacza to, że musisz zmienić swoje emocje, myśli, słowa i działania. Dopiero wtedy zmieni się wibracja, którą wibruje Twoje ciało.

Spójrz na ostatni przykład: Pragniesz miłości. Jedynym sposobem by spotkać tą prawdziwą dla Ciebie miłość jest STAĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ.
Wysyłając wibrację miłości sprawisz, że wszystko wokół Ciebie będzie tak wibrować i odpowiednie osoby pojawią się w twoim polu praktycznie natychmiast!

Z kolei jeśli będziesz wibrować: poszukiwaniem, lękiem przed związkiem, rozczarowaniem czy przekonaniem, że na pewno nie spotkasz tej jedynej/tego jedynego. To zgadnij co się stanie? Właśnie to dostaniesz. Wiecznie będziesz szukać ale nie będziesz znajdować…

Czy jesteś gotowy zmienić swoją wibrację?

Warsztaty osobistej transformacji oparte o malowanie intuicyjne dadzą Ci następujące umiejętności:

  • zdobędziesz wiedzę o działaniu mózgu i umysłu 
  • dowiesz się, jak myśli i słowa tworzą twoją rzeczywistość i jak z nimi pracować
  • poznasz się bliżej ze swoją intuicją, dowiesz się, jak jej słuchać by móc za nią podążać
  • otworzysz czakrę serca, która odpowiada za kreację twojego wszechświata
  • złapiesz pędzel w dłoń i uruchomisz swoją kreatywność
  • przejdziesz przemianę, zobaczysz siebie dziś i ustanowisz siebie w przyszłości
  • nauczysz się podnosić swoją wibrację będąc zanurzonym w miłości i wdzięczności
  • zmienisz energię w swoim ciele i dowiesz się, jak pracować z ciałem aby nie reagowało za pomocą starych nawyków
  • otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci stwarzać twój nowy wszechświat w każdej chwili, każdego dnia!

Kocham kiedy ludzie rosną, kiedy widzę ich przemianę i rozwój, kiedy odpuszczają swoje sztywne koncepcje i stają się coraz bardziej wolni i zaczynają żyć w swojej prawdzie, w miłości, w przepływie, w obfitości!

Kocham zmiany, życie to ciągła zmiana, nie ma nic stałego, wszystko powstaje w przestrzeni i do niej wraca. Ta wiedza daje wolność, pragnę byś ją miał przede wszystkim na poziomie serca ♥♥♥

Zapraszam Cię na wyjątkowe warsztaty, warsztaty osobistej transformacji oparte o malowanie intuicyjne, pełne miłości, kreacji i zanurzenia w sobie. Poczuj, jak otwierasz serce, jak zaczynasz ufać intuicji. Doświadcz, jak zmienić swoją wewnętrzną energię, swoją wibrację i jak szybko zajdzie zmiana na zewnątrz! Po tych będziesz świadomym kreatorem swojego życia!

Do zobaczenia na Atlantydzie ♥

Kamila Kamińska

Jestem artystką, malarką, tworzę wielowarstwowe obrazy mocy przedstawiające zamawiające je osoby, ale już w ich przyszłości, w zdrowiu, w miłości, radości, obfitości, z odpowiednią wibracją i ustawionymi czakrami. Moje prace powstają w wysokiej wibracji energetycznej, każdorazowo pracę poprzedzam medytacją otwierającą czakrę serca i przepływ. Maluję na podstawie informacji w przestrzeni, które potocznie nazywamy intuicją. W trakcie nucę mantry i wypowiadam życzenia, czytam pole i sprawdzam, czy już zachodzi zmiana…

Chcesz bardziej poznać Kamilę i jej świat – wejdź na jej stronę, gdzie opisała swój wszechświat: http://www.artlantyda.com

Więcej o warsztacie przeczytasz tutaj: https://www.weareatlantis.eu/kamila-kaminska

Warsztaty – Kamila Kamińska

Dodaj komentarz