You are currently viewing Odkryj moc MASAŻU TAJSKIEGO na festiwalu WE ARE ATLANTIS!

Odkryj moc MASAŻU TAJSKIEGO na festiwalu WE ARE ATLANTIS!

Masaż tajski dla harmonii ciała i umysłu – Odkryj moc uziemienia!

Czy czujesz, że coś blokuje Cię i spowalnia? Czy jesteś zapracowany lub miałeś trudny czas i potrzebujesz momentu relaksu? Uprawiasz sport i masz dużo napięć i kontuzji? A może chciałbyś wprowadzić do swojego gabinetu nowy, skuteczny zabieg? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

W ramach festiwalu weźmiesz udział w całodziennym warsztacie MASAŻU TAJSKIEGO, prowadzonym przez doświadczonego nauczyciela, Krzysztofa Szabata.

“Jeśli chcemy posługiwać się pewną logiką dotyczącą pracy z ciałem, jesteśmy dobrym obserwatorem natury i zjawisk zachodzących na poziomie ciała, to idąc tym tropem ciało możemy porównać do drzewa, jest ich wiele, tak jak wielu jest ludzi. Jeśli drzewo ma piękną koronę, dużo liści i gałęzi na górze, to korzenie mogą stać się z czasem słabe. Cień i wilgoć, oraz brak promieni słonecznych osłabią korzenie i drzewo może upaść lub rosnąć krzywo. Podobnie jest z ludzkim ciałem, jeśli będziemy cały czas w głowie, pełni emocji, myśli, obaw, oczekiwań i całego tego Disneylandu to energia podąży za tym w górę osłabiając nasze nogi i stopy. Będziemy żyli w naszej głowie. To z kolei może spowodować mówiąc już prostym językiem brak elementu ziemi, a na poziomie ciała wysokie ciśnienie, zaburzenia hormonalne, brak snu, emocje, depresje itp.

Cytując jednego z moich nauczycieli, pozwolę sobie przytoczyć jego słowa, „starość zaczyna się od nóg”

Krzysztof Szabat

Na szkoleniu nauczysz się:

  • Sztuki i teorii głębokiej pracy z ciałem.
  • Poznasz anatomię energetyczną nóg.
  • Doświadczysz na sobie czym jest sprowadzanie energii w dół i czym jest uziemienie.
  • Nauczysz się jak używać jako terapeuta, nie tylko dłoni, ale przede wszystkim stóp, łokci i kolan w pracy z ciałem.
  • Jak skutecznie uwalniać nogi, biodra i miednice.
  • Nauczysz się dwóch zabiegów, które możesz wykorzystać w pracy z ciałem wśród przyjaciół, czy tez w swoim gabinecie.
  • Poznasz psychologię obszarów ciała i formę pracy z uruchamianiem naturalnych zdolności ciała do uwalniania traumy ze wsparciem oddechu. Jak w bez wysiłkowy sposób pracować z dużo większym ciałem nie tracąc swojej siły, jak używać swojego ciała w sposób prawidłowy, rozluźniony i ekonomiczny.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem gabinetu, sportowcem czy po prostu jesteś zapracowany i na codzień przebywasz w swojej głowie z milionem myśli i stresu, nasz warsztat jest dla Ciebie!

Nie zwlekaj! Już teraz zarezerwuj miejsce na Festiwalu WE ARE ATLANTIS. Być może Masaż Tajski trafi prosto w Twoje serce i stanie się dla Ciebie pasją i sposobem na życie!

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ BILET NA FESTIWAL

W masażu tajskim fascynuje mnie połączenie jego leczniczej funkcji z wymianą energetyczną. To praca na poziomie ciała i umysłu, gdzie ważną część stanowi oddech. Jest to niepowtarzalne i niezwykłe doświadczenie”, do którego Ciebie zapraszam.

Krzysztof Szabat

Więcej o Krzysztofie przeczytasz tutaj: https://www.weareatlantis.eu/krzysztof-szabat

https://www.weareatlantis.eu/krzysztof-szabat

Chcesz go poznać jeszcze bardziej? Zobacz wywiad z Krzysztofem na YouTube na kanale Męskie Spa: https://www.youtube.com/watch?v=8DnCIENQKGA

Dodaj komentarz