Kamila Kamińska

Hola Amigos! 😉

Mam na imię Kamila, od wielu lat pracuję z ludźmi, ich umysłami i ich potencjałem. Kocham kiedy ludzie rosną, kiedy widzę ich przemianę i rozwój, kiedy odpuszczają swoje sztywne koncepcje i stają się coraz bardziej wolni i zaczynają żyć w swojej prawdzie, w miłości, w przepływie, w obfitości!

Od ponad 20 lat pracuję z umysłem za pomocą medytacji, energii i wglądu. Studiowałam fizykę, lubię techniczne naukowe podejście, dlatego również od tej strony zgłębiłam sposób pracy naszego mózgu i ciała.

Jestem artystką, do niedawna projektowałam wnętrza, obecnie tworzę wielowarstwowe obrazy mocy przedstawiające zamawiające je osoby, ale już w ich przyszłości, w zdrowiu, w miłości, radości, obfitości, z odpowiednią wibracją i ustawionymi czakrami. Moje prace powstają w wysokiej wibracji energetycznej, każdorazowo pracę poprzedzam medytacją otwierającą czakrę serca i przepływ. Maluję na podstawie informacji w przestrzeni, które potocznie nazywamy intuicją. W trakcie nucę mantry i wypowiadam życzenia, czytam pole i sprawdzam, czy już zachodzi zmiana…

Kocham zmiany, życie to ciągła zmiana, nie ma nic stałego, wszystko powstaje w przestrzeni i do niej wraca. Ta wiedza daje wolność, pragnę byś ją miał przede wszystkim na poziomie serca ♥♥♥

ART-LANTYDA

Zapraszam Cię na niezwykłe warsztaty ART-LANTYDA, gdzie pędzel w dłoniach staje się narzędziem wyrażania siebie, a oddech prowadzi do głębokiego zanurzenia w intuicji i w twórczym procesie. Pozwól umysłowi spocząć w spokoju i harmonii, w stanie medytacji. Stwórz swój nowy wszechświat odzwierciedlający twoją nową wibrację. To nie tylko warsztaty artystyczne, to podróż odkrywania własnej wewnętrznej mocy, sprawczości i kreatywności. Doświadcz magii tworzenia i stwarzania twojego nowego życia!

Na tym wydarzeniu:

  • zdobędziesz wiedzę o działaniu mózgu i umysłu 
  • dowiesz się, jak myśli i słowa tworzą twoją rzeczywistość i jak z nimi pracować
  • poznasz się bliżej ze swoją intuicją, dowiesz się, jak jej słuchać by móc za nią podążać
  • otworzysz czakrę serca, która odpowiada za kreację twojego wszechświata
  • złapiesz pędzel w dłoń i uruchomisz swoją kreatywność
  • przejdziesz przemianę, zobaczysz siebie dziś i ustanowisz siebie w przyszłości
  • nauczysz się podnosić swoją wibrację będąc zanurzonym w miłości i wdzięczności
  • zmienisz energię w swoim ciele i dowiesz się, jak pracować z ciałem aby nie reagowało za pomocą starych nawyków
  • otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci stwarzać twój nowy wszechświat w każdej chwili, każdego dnia!

Do zobaczenia na Artlantydzie! ♥♥♥
Kamila 

Linki do mojej aktywności: