Ilona Różnicka

Cześć, mam na imię Ilona, pochodzę z przepięknej Warmii i Mazur, ale moja dusza i ciało postanowiły osiedlić się na Teneryfie.

Od ponad 10 lat wykonuję masaże, od 7 praktykuję jogę i zajmuję się pracą z energią, a rok temu doszedł do tego gong.

Podchodzę do terapii z ciałem na zasadzie holistycznej, traktując je jako całość, a nie jako odrębną część. Wiele lat praktyki sprawiło, że wyrobiłam w sobie umiejętność ”wsłuchiwania się” w ciało innych, dzięki temu dobieram dla Ciebie najlepszą formę terapii, natomiast sesje z gongiem otwierają mnie na otrzymywanie informacji z pola (przestrzeni).

Zapraszam na masaż i na sesję z gongiem 

MEDYTACJA Z GONGIEM

Jest to sesja, która wpływa na strukturę komórkową twojego ciała, na twój umysł i twoje pole elektromagnetyczne. To nie tylko kąpiel w dźwięku, ale podróż w głąb siebie, transformacja, uwalnianie traum, napięć i stresu.

Gong emituje wibracje, które wędrując przez całe ciało, docierają do układu nerwowego, pozwalają puścić tłumione w środku lęki i napięcia. Obie półkule mózgowe się synchronizują. Twoje ciało przechodzi w stan głębokiej relaksacji, puszczają wszelkie blokady, pogłębia się twoja samoświadomość, stres zanika. Jest to lekarstwo dla duszy i ciała. Pozwól sobie zanurzyć się w niezwykłej, holistycznej kąpieli, by samemu doświadczyć jej mocy uzdrawiania.

Sesję rozpoczynamy krótką, półgodzinną rozgrzewką, aby przygotować nasze ciało na działanie wyższych wibracji i zacząć rozpuszczać wszelkie blokady. Następnie przez kolejne 50 min zanurzysz się w dźwiękach gongu, po czym doświadczysz błogiej ciszy.