WE ARE ATLANTIS – FESTIWAL CELEBRACJI ŻYCIA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN – TENERYFA

Zapraszamy na drugą edycję Festiwalu “WE ARE ATLANTIS”, który odbędzie się od 30 października do 4 listopada 2023 roku na pięknej wyspie Teneryfa, w Puerto de la Cruz. Festiwal ten ma na celu uczczenie życia i jest dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Podczas Festiwalu “WE ARE ATLANTIS” odkryjesz relację ze sobą jako najważniejszą w Twoim życiu. Będziesz miał/a okazję spotkać się z samym sobą w miłości, w miejscu o wysokiej wibracji, na wyspie ATLANTYDA – portalu natychmiastowej manifestacji. Będziesz mógł/a spojrzeć w oczy tym, którzy tak jak Ty mają odwagę dostrzec, usłyszeć i poczuć siebie na nowo oraz są gotowi na kwantowy skok świadomości.

Na Festiwalu porzucisz stare historie o sobie, uwolnisz się od napięć i bólu przeszłości. Odkryjesz nową wersję samego siebie tutaj i teraz. Przywrócisz przepływ energii w ciele, odprężysz się i rozluźnisz. Poczujesz, jak oddychasz pełną piersią, jak pulsujesz i wibrujesz. Otworzysz serce i zobaczysz siebie, życie i świat kochającymi oczami, co zmieni wszystko.

Podczas Festiwalu będziesz miał/a okazję odkryć swoje dary i powołanie oraz połączyć się z celem swojej duszy. Nauczysz się holistycznej pracy z energią na poziomie ciała, umysłu, emocji i ducha, aby inspirować, prowadzić i wspierać siebie i innych. Wzmocnisz swoją osobistą moc i prawdę oraz umocnisz się w samostanowieniu obfitego i radosnego życia.

Festiwal WE ARE ATLANTIS to przestrzeń, która pozwoli Ci połączyć się z Twoją esencją, autentycznością i osobistymi darami, co pozwoli Ci powrócić do Twojej własnej mocy. Twoja moc będzie uznana, przyjęta, uszanowana oraz pomnażana i pożytkowana dla większego dobra.

Festiwal oferuje różnorodne warsztaty, takie jak praca z ciałem, medytacje, kursy wizualizacji, praca z intencją, kąpiele dźwiękowe, podróże przy bębnach, taniec spontaniczny i wiele innych. Będziesz mógł/a cieszyć się słońcem, plażami, palmami, oceanem oraz basenami z wodą morską. Poznasz urokliwe miasteczka i niepowtarzalny kanaryjski klimat. Będziesz miał/a okazję odkryć magię, legendy, sekrety i tajemnice wyspy oraz nawiązać długotrwałe relacje i przyjaźnie.

Sercem Festiwalu jest ośrodek SOL y LUNA RETREATS w Puerto de la Cruz, “mieście ogrodzie” na północy Teneryfy. Wydarzenia festiwalowe odbywają się zarówno w salach warsztatowych, jak i w miejscach mocy natury w różnych częściach wyspy.

Data Festiwalu, 30 października – 4 listopada 2023, jest wyjątkowym, magicznym i alchemicznym czasem. To czas transformacji, odnowy i odrodzenia. Wykorzystamy ten czas sprzyjający naszej zmianie, uwolnieniu od tego, co już nam nie służy, i wynurzeniu się do życia, którego pragniemy. To czas, aby odważnie wkroczyć w ciemność, w której rodzi się nowy świat w nas i wokół nas. To czas celebracji życia z wdzięcznością za jego cuda i dary.

WE ARE ATLANTIS. CAŁA PRZESTRZEŃ JEST TUTAJ. CAŁY CZAS JEST TERAZ.

 

Zarząd Festiwalu WE ARE ATLANTIS

Tworzymy to wydarzenie i przestrzeń festiwalu, bo chcemy, żeby ludzie poczuli magię Atlantydy.

To nasza odnaleziona ziemia, każde z nas stawiając stopy na tej wyspie poczuło jej ogromną moc i wiedziało, że chce tu żyć.

Pragniemy, żebyście tu przyjechali, dotknęli tego wszystkiego, poczuli to, wzięli udział w niesamowitych warsztatach, odkryli połączenie między ciałem, energią i umysłem… i wyjechali z mocą, wiedzą, czuciem i narzędziami, które Wam pomogą stwarzać swoje nowe życie… ♥️♥️♥️

Zarząd festiwalu WE ARE ATLANTIS
Mara, Michał i Kamila